Головна Про адвоката Практики Господарське та корпоративне право Договірне право Трудове право Податкове право Кримінальне право Сімейне право Спадкове право Виконавче провадження Контакти

Виконавче провадження

Виконавче провадження – це завершальний етап судового провадження. Проте, далеко не всі рішення суду виконуються боржниками добровільно, особливо це стосується рішень майнового характеру. Ось чому рішення суду на вашу користь – це тільки початковий крок у цілій низці послідовних дій процедури виконавчого провадження.

Навіть передавши всі необхідні документи державному виконавцю це, аж ніяк, не гарантує вам оперативність виконання рішення суду. Інколи, виконавці також не охоче виконують свою роботу, допускають помилки чи взагалі приймають незаконні рішення, які тільки віддаляють вас від отримання належного вам від Боржника.

Поряд із цим і сам боржник нерідко ухиляється від виконання рішення суду, не дивлячись на можливість настання кримінальної відповідальності.

Ефективним механізмом попередження небажаних витрат часу і бюрократичної волокіти є юридичний супровід виконавчого провадження професійним юристом/адвокатом.

У ході надання відповідних юридичних послуг пропонуємо як комплексний супровід виконавчого провадження, так і супровід будь-якої окремої його стадії або дії, при цьому до складу послуг належать наступні: